O firmie Fema Glass

O firmie

Firma FEMA prowadzi działalność w branży szkła od 1996 roku. W roku 2010 firma FEMA przekształciła się w firmę FEMA-GLASS, której siedziba mieści się w Poznaniu i zajmuje powierzchnię 4000m2, w tym 2000m2 hali. Od początku naszej działalności stale współpracujemy z ponad 700 Klientami. Konsekwentnie powiększaliśmy asortyment towarów, który wynosi już ponad 300 pozycji w różnych grubościach oraz wielkościach. Na swoją pozycję zapracowaliśmy nie tylko stałym wzbogacaniem listy dostępnych towarów oraz ich ilości, ale także uczciwym, odpowiedzialnym podejściem do klientów i szybkością realizowania nawet nietypowych zamówień.

Najważniejszą cechą, która charakteryzuje wszystkie oferowane przez nas produkty jest wysoka jakość wykonania oraz niezawodność i długotrwałość działania w różnych warunkach otoczenia.

Każdy z pracowników dysponuje odpowiednim przygotowaniem aby służyć Państwu fachową pomocą.

Do Państwa dyspozycji stawiamy zespół wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, których głównym celem jest zapewnienie Państwu komfortu w doborze produktów, dokonywaniu zakupów, planowaniu i realizacji inwestycji.